Zapewne nieraz zastanawiając się na wyborem bukmachera można długo rozmyślać, który jest najlepszy w Polsce. Z pewnością szeroką ofertę oraz wiele bonusów można znaleźć u nowego gracza na Polskim rynku, bukmachera Betfan. Stanowi on legalną organizację, która na polskim rynku jest obecna od 25 kwietnia 2019 roku i jak dotąd radzi sobie świetnie.

czy betfan to dobry bukmacher online
Polski bukmacher Betfan jest lepszy od STS i Fortuny online?

Czym są zakłady bukmacherskie Betfan?

Zakłady bukmacherskie Betfan to całkowicie legalny i podlegający regulacjom ze strony Ministerstwa Finansów Polski bukmacher Betfan, na którym możliwe jest w formie online przyjmowanie zakładów sportowych i nie tylko. Kilka miesięcy temu zakłady bukmacherskie Betfan otrzymały licencję na przyjmowanie zakładów, co oznacza, iż jest to całkowicie bezpieczny sposób na dokonywanie zakładów. Działalność całkowicie podlega nadzorowi ze strony Ministerstwa Finansów, dzięki czemu można mieć pewność, że nie zostanie się oszukanym. Co więcej, założenie konta jest całkowicie bezpłatne, a sama rejestracja zajmuje mniej niż minutę. To sprawia, iż bardzo szybko można stać się aktywnym użytkownikiem i w niedługim czasie móc obstawiać zakłady.

Jednak, aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje ten bukmacher, należy przesłać odpowiednie dokumenty, które pozwalają potwierdzić tożsamość danego użytkownika. Co prawda możliwe jest aby nie potwierdzać swojej tożsamości, lecz wówczas można maksymalnie dokonywać zakładów do kwoty 5.000 PLN oraz nie można dokonywać wypłat.  Na szczęście proces weryfikacji dokumentów jest bardzo prosty i zwykle nie zajmuje dużo czasu aby potwierdzić tożsamość danej osoby.

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Co sprawia, iż bukmacher Betfan jest wyjątkowy?

W celu przekonania do siebie jak największej grupy odbiorców należy zaoferować coś co skusi ich do skorzystania z usług danego bukmachera, i zakłady bukmacherskie Betfan właśnie taka ofertę posiada. W rankingu bukmacherów Betfan bardzo szybko się zadomowił na czołowych miejscach, wszystko za sprawą opinii jakie Betfan posiada wśród aktywnych graczy.

Jako pakiet powitalny zakład bukmacherski przygotował trzy bonusy od depozytu każdy w wysokości 1000 złotych, co razem daje kwotę 3000 złotych na start. Dodatkowo, w celu zachęcenia do podejmowania zakładów, można otrzymać również 100 złotych zakładu bez ryzyka. Kod promocyjny na bonus bez ryzyka to: BETFAN

Jak wygląda rejestracja w Betfan online?

Choć może się to okazać standardem u wszystkich bukmacherów niestety nie wszędzie rejestracja nowego użytkownika jest tak prosta jak w zakładach Betfan. Aby móc zarejestrować się i korzystać z platformy bukmachera wystarczy podać jedynie następujące dane:

 • adres e-mail;
 • hasło ustawione przez siebie;
 • numer telefonu;
 • imię i nazwisko;
 • numer PESEL;
 • kod bonusowy;

Jest to w zupełności wystarczające, aby móc korzystać z oferty bukmachera i stawiać swoje pierwsze zakłady. Dodatkowe dokumenty w postaci skanu dokumentu tożsamości muszą być przesyłane jedynie w sytuacji, gdy użytkownik chce dokonywać zakładów na kwotę większą niż 5000 złotych.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jak wygląda aplikacja mobilna Betfan?

Nie jest tajemnicą, iż zakład bukmacherski chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoim potencjalnym użytkownikom umożliwia dokonywanie zakładów nawet z poziomu urządzenia mobilnego. Stanowi to znaczne ułatwienie dla osób, które nie zawsze mogą być dostępne przed swoim komputerem stacjonarnym czy też laptopem. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem iOS oraz Android, a co najważniejsze według opinii użytkowników Betfan aplikacja mobilna na smartfony działa bardzo sprawnie i efektywnie. Równie dobrze jak aplikacje innych bukmacherów jak Betclic czy Fortuna online.

Bez problemu działają na niej takie funkcje jak możliwość szybkich płatności, dostęp do jak najszerszej bazy statystyk, match tracking czy live streaming. Dzięki temu wielu użytkowników bardzo ceni sobie możliwość używania aplikacji mobilnej, która nie różni się niczym od standardowej strony internetowej pod względem wyglądu czy też funkcjonalności (jest tak samo dobrze skonstruowana jak oficjalna strona internetowa).

Z czego składa się oferta Betfan?

Główna oferta zakładów bukmacherskich Betfan jest dosyć zróżnicowana. Składa się ona z 6 następujących kategorii:

 • Ekonomia – kursy walut;
 • Media i telewizja – Taniec z Gwiazdami, Agent Gwiazdy;
 • Pogoda – występowanie opadów czy też słonecznej auy;
 • Polityka – wybory parlamentarne czy też europejskie;
 • Show-biznes – róże programy, gwiazdy show-biznesu w Polsce i na świecie;
 • Sport – wyniki meczy, obstawianie kto jest najlepszym zawodnikiem.

Dodatkowo, do kategorii sport można zaliczyć takie dyscypliny jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, rugby czy też żużel, oraz kilkadziesiąt innych dyscyplin sportowych. To sprawia, iż jest on bardzo atrakcyjną opcją dla osób, które nie mają sprecyzowanej kategorii w której chcą dokonywać obstawienia. Dzięki temu zakłady bukmacherskie Betfan zyskały charakter uniwersalny.

betclic polska oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Jakie są metody płatności oraz jak wygląda obsługa klienta zakładów bukmacherskich Betfan?

Aktualnie dostępnymi metodami opłacania zakładów bukmacherskich Betfan są płatności kartami, BLIKiem, bądź poprzez system Przelewy24.pl. W najbliższym czasie, aby dorównać standardem płatności innym bukmacherom, prawdopodobnie zostanie wprowadzona metoda płatności poprzez PayU, Paysafecard czy też za pomocą płatności SMS. Jest to opcja znacznie szybsza i wygodniejsza aniżeli standardowe przelewy. 

Co jednak bardziej istotne to fakt, iż jakość obsługi jest prowadzona na najwyższym poziomie. Czat na żywo jest możliwe przez 7 dni w tygodniu o 9.00 do 23.00. Konsultanci ze strony Betfan są zawsze chętni do pomocy oraz współpracy, a dzięki ich fachowej wiedzy można bez problemu uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Dla graczy dostępna jest również możliwość kontaktu poprzez adres mailowy [email protected] bądź pod numerem telefonu +48 22 125 50 50. Dodatkowym elementem, który sprawia, iż obsługa klienta jest oceniana bardzo wysoko są dostępne tak zwane FAQ. Często zadawane pytania wraz z umieszczonymi poniżej odpowiedzi często pozwalają na uzyskanie odpowiedzi na najważniejsze pytania, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo kontaktować się z biurem obsługi gracza.

Wszystko to świadczy o tym, iż zakład bukmacherski Betfan ma bardzo dobrą opinię wśród swoich użytkowników. Ze względu na możliwość kontaktu praktycznie o każdej porze, fachową wiedzę biura obsługi gracza, oraz możliwości jakie oferuje platforma zbiera ona przede wszystkim bardzo pozytywne opinie od swoich graczy, którzy dodatkowo zachęcają inne osoby do skorzystania z oferty tego bukmachera. Co więcej, dostępność bukmachera na Instagramie czy Facebook’u sprawia, iż jest on popularny nawet wśród młodego pokolenia.

Poprzedni artykułRanking najlepszych bukmacherów online w Polsce 2020
Następny artykułProgresja na remisy – jak obstawiać?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.