Bukmacher Fortuna to dla wielu graczy spółka idealna. Skąd wzięła się tak duża popularność tego bukmachera i co sprawia, że typerzy wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Przyjrzyjmy się bliżej zakładom bukmacherskim Fortuna i zobaczmy czy naprawdę warto się zarejestrować u tego bukmachera, czy może opinie graczy znalezione w Internecie mocno mijają się z prawdą.

zakłady bukmacherskie fortuna
Bukmacher Fortuna to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

Bukmacher Fortuna – informacje ogólne

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to firma należąca do sektora prywatnego w Polsce. Bukmacher ten istnieje na rynku już od 1996 roku i początkowo działał pod nazwą Profesjonał, a dopiero w 2007 roku zmieniono nazwę na bardziej przystępną, pod jaką znamy go obecnie. 

Fortuna to w pełni legalny polski bukmacher i nie musimy obawiać się żadnych konsekwencji prawnych po rejestracji. Firma posiada licencję z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 nadaną przez Ministerstwo Finansów. Zobowiązuje ona bukmachera do przestrzegania zapisów umowy, a także dbania o dane i pieniądze użytkowników. 

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Oferta zakładów bukmachera Fortuna

Firma oferuje swoim klientom bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. Znajdziemy tu nie tylko najpopularniejsze mecze, ale także ogromną ilość sportów, które w naszym kraju uważane są za niszowe. Fortuna stale rozbudowuje swoją ofertę dodając nowe dyscypliny i rynki. Szczególną poprawę zauważymy zwłaszcza w przypadku e-sportu, który jeszcze do niedawna traktowany był po macoszemu, a obecnie jest już się czym pochwalić. Co więcej, mamy także możliwość obstawiania wydarzeń kulturalnych i politycznych, a także tego, co stanie się w najpopularniejszych serialach takich jak np. Gra o Tron.

Wszystko to, w połączeniu z naprawdę atrakcyjnymi kursami sprawia, że nie ma na co narzekać. Marża bukmachera Fortuna należy do jednej z najniższych w Polsce, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko obstawiamy bo bardzo dobrym kursie, który próżno szukać u konkurencji. Co więcej, bukmacher ten posiada także specjalne zakładki, w których znajdziemy najważniejsze mecze danego dnia, które możemy obstawić po zwiększonym kursie, oferowanym tylko u tego jednego bukmachera.

U bukmachera Fortuna możemy obstawiać także sporty wirtualne, gdzie do dyspozycji mamy następujące dyscypliny:

  • piłka nożna
  • tenis
  • wyścigi samochodowe
  • wyścigi konne
  • wyścigi motocyklowe
  • wyścigi psów

Jeśli chodzi o sporty wirtualne, to szału nie ma, ale zastanówmy się, kto chciałby je obstawiać, mając pod ręką tak atrakcyjną ofertę zwykłych sportów połączoną z świetnymi kursami. 

Również oferta zakładów na żywo w Fortunie jest w stanie zadowolić większość graczy. Statystyki mówią, że to właśnie w przypadku zakładów na żywo Fortuna najbardziej wyróżnia się wśród konkurencji. Niedawno doszło także do aktualizacji specjalnej zakładki, w której znajdują się zakłady live i od tego czasu obstawianie stało się jeszcze przyjemniejsze. Każdy aktywny typer ma dostęp do transmisji sportowych na żywo, a także dostęp do wirtualnego boiska, na którym wyświetlają się najważniejsze sytuacje w danym meczu.

betclic polska oferta zakładów

Fortuna – promocje bukmacherskie

Każdy użytkownik zwraca uwagę na promocje oferowane przez bukmachera na start. Co ciekawego znajduje się w ofercie?

Świeżo zarejestrowany typer dostaje od bukmachera aż trzy różne bonusy. Pierwszym z nich jest ulubiony bonus bukmacherów (szkoda, że nie użytkowników) polegający na podwojeniu pierwszej wpłaty. Możemy otrzymać dodatkowe 1000 złotych. Pieniądze te trafiają na konto bonusowe i musimy je czterokrotnie obrócić na kuponach akumulowanych z co najmniej trzema zdarzeniami, o minimalnym kursie 1,90. Dopiero po spełnieniu tych warunków możemy wypłacić te pieniądze na nasze konto bankowe.

Dużo bardziej atrakcyjne są dwie kolejne promocje bukmachera Fortuna. Jedną z nich jest freebet o wartości 20 złotych. Nie dostajemy go jednak bezpośrednio na konto, ale w postaci specjalnych punktów klubu Fortuna, które możemy w dowolnej chwili wymienić na nasz darmowy zakład. Plusem tego rozwiązania jest to, że z naszego freebeta możemy skorzystać w dowolnym momencie. Druga promocja jest jeszcze ciekawsza. Każdy nowy użytkownik dostaje zakład bez ryzyka do kwoty 100 złotych. Pierwszy postawiony kupon jest więc ubezpieczony i w przypadku, gdy nie trafimy z naszym typem, dostajemy zwrot stawki, pomniejszony tylko o kwotę podatku. Żeby otrzymać pełne 100 złotych musimy postawić kupon za 114 złotych. Obie promocje wymagają jednokrotnego obrócenia środków, bez żadnych dodatkowych ograniczeń dotyczących kursu i ilości zdarzeń. 

Promocje okresowe u bukmachera Fortuna

Promocje powitalne to tylko wierzchołek góry lodowej. Obstawiając regularnie u bukmachera Fortuna, możemy liczyć także na promocje okresowe. Jedną z najbardziej popularnych jest Happy Hours, który obowiązuje w każdy piątek, a także w dni, w które gra Liga Mistrzów i Liga Europy. W te dni mamy możliwość postawienia kuponów, na których wygrana będzie powiększona o 14%. 

Co tydzień mamy również dostęp do nowej promocji tematycznej, zależnej od tego, jakie ciekawe wydarzenia właśnie się toczą. Promocje tego typu mogą dotyczyć Formuły 1, skoków narciarskich, meczów polskiej reprezentacji czy innych zdarzeń, które są akurat na topie. 

Grając u bukmachera Fortuna warto robić sobie co jakiś czas przerwę. Jeśli nie będziemy obstawiać, to po tygodniu lub dwóch dostaniemy od bukmachera ofertę specjalną przeznaczoną tylko dla nas. Zazwyczaj będzie to zakład bez ryzyka lub freebet, który ma za zadanie zachęcić nas do powrotu do gry. 

Szybka rejestracja u bukmachera Fortuna

Fortuna to jeden z pierwszych bukmacherów w kraju, który wprowadził możliwość szybkiej rejestracji. Funkcja ta polega na tym, że do założenia konta nie potrzebujemy już skanów dowodu osobistego czy paszportu. Możemy je bez problemu dosłać później. Konto tymczasowe, którego właścicielami stajemy się od razu po rejestracji, pozwala na bezproblemowe wpłacanie pieniędzy i obstawianie. Niestety, wygranych pieniędzy nie możemy wypłacić dopóki nie aktywujemy w pełni naszego konta. Warto więc zrobić to od razu po rejestracji, gdyż wtedy otrzymamy pełen dostęp do wszystkich usług oferowanych przez bukmachera.

Poprzedni artykułJak wygrywać z bukmacherem online?
Następny artykułObstawianie na żywo jest opłacalne?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.