Dlaczego tak dużo osób decyduje się na to, by zakładać konta w najlepszych – w tym momencie – zakładach bukmacherskich? To w końcu szansa na to, aby naprawdę zarobić poważne pieniądze. Jest to o tyle ułatwione, że obecnie gracze mogą zdecydować się na przeróżne zakłady. Co zaś konkretnie jest jednak do wyboru? Co obstawiają zawodowi typerzy w Polsce?

co obstawiać w zakładach bukmacherskich
Jak skutecznie obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim wydarzenia sportowe

Oczywiście, w głównej mierze są to rozgrywki sportowe. Takie generują największe obroty. Nie może zatem dziwić, że firmy bukmacherskie skupiają się na nich w największym stopniu. Okazuje się, że gracze zainteresowani tym konkretnym tematem mogą zdecydować się zaś na rozmaite opcje. Do wyboru są rzecz jasna najbardziej popularne dyscypliny. To między innymi piłka nożna. Bez problemu można typować – za własne pieniądze – rozgrywki klubowe i reprezentacyjne. Do gry są rozmaite ligi. Nawet te stosunkowo mniej popularne.

Co jeszcze jest do dyspozycji zawodowych typerów jak i tych początkujących? To również takie dyscypliny, jak np. skoki narciarskie, które w okresie zimowym są wręcz uwielbiane przez Polskich graczy. To już taka tradycja, która została po prostu zapoczątkowana przez Adama Małysza. Poza tym bez przeszkód masz okazję zdecydować się na typowanie takich dyscyplin, jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis ziemny. Klienci zakładów bukmacherskich typują również sporty znacznie bardziej niszowe. To zaś wyraźnie pokazuje, że obecnie w zakładach bukmacherskich wyboru jest pod dostatkiem.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie brakuje zakładów krótkoterminowych i długoterminowych

Najlepsi w Polsce bukmacherzy przywiązują bardzo dużą uwagę do tego, aby gracze mieli sporo opcji do wyboru. W związku z tym masz sposobność zdecydować się na rozmaite typy zakładów. Nie tylko pod kątem dyscyplin. Tak, jak wspominaliśmy, można zaś wybierać sporty te najbardziej popularne oraz te, które aż tak dużej widowni – przed telewizorami – nie gromadzą. Jaki jest inny podział zakładów? Bez problemu możesz zdecydować się na opcje krótkoterminowe. Dotyczą one np. spotkań, które mają miejsce dzisiaj lub zostaną rozegrane w najbliższym czasie. Zazwyczaj gracze mają minimum kilkadziesiąt lub nawet kilkaset opcji – biorąc pod uwagę najbardziej popularne rozgrywki. Rynki bukmacherskie na obstawianie piłki nożnej czy innych dyscyplin są bardzo złożone.

To jednak nie wszystko. Wśród graczy bardzo często wybierane są również zakłady długoterminowe. O co tutaj dokładnie chodzi? Możesz m.in. postarać się przewidzieć, która drużyna wygra rozgrywki ligowe, a który zawodnik okaże się najlepszym strzelcem itp. Zakłady długoterminowe dotyczą tak naprawdę rozmaitych dyscyplin. Niektóre z nich są zaś publikowane… nawet na kilka lat przed terminem rozstrzygnięcia konkretnego wydarzenia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wydarzenie rozrywkowe są bardzo popularne

Legalne zakłady bukmacherskie online oferują również inne wydarzenia; m.in. rozrywkowe. Statystyki natomiast pokazują, że nie brakuje zainteresowanych takimi wariantami. W końcu są osoby, które chętnie oglądają rozmaite programy rozrywkowe. Takie, jak Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland, Mam Talent itp. W wielu firmach bukmacherskich te eventy mogą być bez żadnego problemu typowane. Zakładów natomiast ogólnie nie brakuje. Weźmy pod lupę na przykład Taniec z Gwiazdami. Jeszcze przed rozpoczęciem danej edycji można postarać się przewidzieć, która para okaże się najlepsza. Kursy są atrakcyjne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać, która z par – uwzględniając typy h2h – dojdzie dalej.

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Co jeszcze może być zagrane za prawdziwe pieniądze u takich bukmacherów jak Fortuna, STS czy Betfan? Nie brakuje typów krótkoterminowych dotyczących danego odcinka. Masz zatem okazję zagrać, która para otrzyma najwięcej, a jaka najmniej punktów – od składu sędziowskiego. Oczywiście, można również zagrać, kto odpadnie w danym odcinku itp. Jakie jeszcze wydarzenia rozrywkowe można typować? Np. dotyczące świata muzyki. Nie brakuje bowiem zakładów związanych z przyznawaniem rozmaitych nagród. Nie inaczej jest uwzględniając Oscary. Znasz się na tej tematyce? Wiesz, kto ma największe szanse, by być uznanym najlepszym aktorem lub najlepszą aktorką? W takim razie możesz założyć konto, zagrać konkretne kursy oraz wygrać sporo gotówki.

Wydarzenia polityczne są trendy

Cały czas jest Wam mało? W takiej sytuacji można zdecydować się również na wydarzenia polityczne. Ich zaś także nie brakuje – biorąc pod uwagę naprawdę porządne firmy bukmacherskie. Okazuje się, że wydarzenia polityczne mogą dotyczyć rozmaitych krajów. Oczywiście, najwięcej z nich odnosi się do Polski. Bez kłopotu można zatem typować za prawdziwe pieniądze np. wybory do Sejmu i Senatu, wybory do Parlamentu Europejskiego, wybory prezydenckie. Jakie jeszcze państwa są uwzględniane? Jeśli znasz się na sytuacji politycznej panującej w takich krajach, jak Francja, Niemcy, USA itp. to także możesz grać oraz sporo wygrywać.

A może w danym mieście planowane jest bardzo istotne referendum? Można z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że niedługo pojawią się zakłady dotyczące tego konkretnego wydarzenia. Jest też inna alternatywa. Jaka? Ewentualnie można bowiem samodzielnie napisać (do danej firmy hazardowej) i poprosić, aby takie znalazły się w ofercie. Często tego typu wnioski są zaś akceptowane.

Poprzedni artykułTurnieje wielkoszlemowe w tenisie ziemnym w zakładach bukmacherskich
Następny artykułCzy warto jest obstawiać u bukmachera Forbet?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.