Bukmacher Forbet to jeden z tych bukmacherów, który zaskakuje rynek bukmacherski swoimi świetnymi bonusami, ciekawą ofertą, oraz możliwościami typowania. Ale czy warto jest obstawiać zakłady właśnie u tej firmy? O tym dowiesz się już za chwilę!

Czy warto jest obstawiać u bukmachera Forbet?

Krótki opis firmy

Forbet to jedna z popularnych firm bukmacherskich, która dynamicznie rozwija swoje produkty i stara się zapewnić użytkownikom wiele możliwości gry i oglądania różnych wydarzeń sportowych. To firma z siedzibą w Warszawie, jeden z nowych graczy na polskim rynku gier. Działa od 2016 roku. Na tle konkurencji oferta firmy prezentuje się bardzo korzystnie, szczególnie w zakresie usług zakładów online. Rozległe promocje i oferty bonusowe dla nowych i starych klientów, przejrzysta strona internetowa oraz możliwość prowadzenia wirtualnych zakładów sportowych na żywo sprawiły, że Forbet cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Naturalnie jego oferta również jest naprawdę dobra, dlatego też przejdźmy dalej.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Oferta Forbet

Bukmacher Forbet wprowadził do swojej oferty wiele możliwości. Każdy gracz może wybrać swój ulubiony temat spośród wielu propozycji, m.in .: piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, lekkoatletyka, boks, rugby, baseball, tor, rower itp. Operatorzy zapewniają również możliwości konkurowania z grami na żywo, e-sportami, sportami wirtualnymi i innymi grami. Firma zapewnia klientom wysokie stopy procentowe, co jest osiągane poprzez naliczanie niższych zoptymalizowanych zysków. Forbet dbając o swoich klientów zwykle zwiększa możliwości, zwłaszcza podczas ważnych wydarzeń sportowych.

Czy Forbet dba o swoich graczy?

Bukmacher udostępnia graczom dobrze rozwiniętą i przejrzystą sekcję zawierającą statystyki na swojej stronie internetowej, wyszukiwarkę kursów oraz opcje „rynku zakładów” umożliwiające graczom udostępnianie przygotowanych kuponów, co zazwyczaj pomaga w obstawianiu. Graczom, którzy nie są pewni swoich umiejętności, legalny bukmacher Forbet oferuje i dostarcza gry z gotowymi kuponami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinie o Forbet

Pomimo stosunkowo krótkich godzin pracy Forbet pod żadnym względem nie pozostaje w tyle za swoimi konkurentami. Główną zaletą tego bukmachera jest to, że zapewnia ciekawe promocje bukmacherskie i silne wsparcie graczy na wypadek kłopotów z typami. Jednak niektórzy gracze mogą pomyśleć, że tak nie jest, bo przecież nie ma takiej firmy, która mogłaby zadowolić każdego. Dlatego nie można zaprzeczyć, że pomimo niektórych nieprzychylnych opinii firma może nadal mieć najbardziej pozytywne opinie. Warto również wspomnieć, że pomimo pandemii koronawirusa nadal działa, chociaż liczba oferowanych przez niego zakładów jest nieco zmniejszona.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo można obstawiać w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułJak wygrywać z bukmacherem? Poradnik na rok 2021