Sport towarzyszy człowiekowi już od wieków, a w dzisiejszych czasach niemal każdy interesuje się wybraną jego dyscypliną. Prowadzi to nie tylko do tego, że każdy go uprawia i ogląda w telewizji zmagania swoich ulubionych zawodników czy drużyn, ale także obstawia je u bukmacherów. Jak jednak, z czysto technicznego punktu widzenia, rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem? Jaka z kolei powinna być nasza technika już po spełnieniu bardziej technicznych wymagań? Na tym skupimy się w naszym poradniku.

jak grac w zakłady bukmacherskie online
Jak obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet?

1. Wybierzmy odpowiedniego bukmachera

Rzeczą podstawową jest wybranie bukmachera, którego platforma posłuży nam w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Istnieje wiele kryteriów wyboru, jednak tak naprawdę wszystko zależy od naszych oczekiwań. Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji.

Oferta bukmachera STS

STS to operator bukmacherski, który dla wielu jest „pewniakiem”. Odznacza go czytelność jego oferty, jasne zasady bonusów i kompleksowa oraz kompletna oferta. Obstawiać można przez komputer, albo przy użyciu aplikacji mobilnej, a sam bukmacher przyciąga typerów swoim atrakcyjnym bonusem powitalnym, podwajającym pierwszą wpłatę i dającym nawet 1200 złotych w darmowych środkach. Co więcej teraz dla nowych graczy jest oferta specjalna, w której po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas zakładania konta a stronie www.sts.pl otrzymujemy aż 29 PLN bez depozytu!

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Oferta bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejny doświadczony bukmacher na rynku Polskim. Jego kompletna oferta zachęci najbardziej wybrednych. Sam operator najbardziej kompleksowo pokrywa rozgrywki 1 Ligi, których jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. Legalny bukmacher Fortuna daje też dostęp do dobrze zorganizowanego programu lojalnościowego na stronie www.efortuna.pl.

Oferta bukmachera Betclic

Główną zaletę bukmachera Betclic jest jego czytelność – po jego serwisie internetowym łatwo się poruszać, a dzięki jego aplikacji mobilnej można szybko obstawiać z dowolnego miejsca na świecie. Sama jego oferta również nie pozostawia wiele do życzenia, obejmując zasięgiem większość dyscyplin sportowych. Typować wyniki meczów możemy również w aplikacji mobilnej, która w Betclic ma doskonałe opinie profesjonalnych graczy zakładów bukmacherskich. Dodatkowo można skorzystać z większego bonusu, który w Betclic znany jest jako cashback, czyli zakład bez ryzyka. Z kodem promocyjnym „KOD550” można odzyskać nawet 550 PLN. Rejestracja na stronie www.betclic.pl.

2. Zarejestrujmy się u bukmachera

Każdy bukmacher w Polsce wymaga od nas rejestracji, aby w ogóle przystąpić do obstawiania. Sam jej proces nie jest skomplikowany i wymaga od nas podania zaledwie kilku podstawowych danych. Wszyscy bukmacherzy działający w Polsce, nawet nowi jak Betfan czy eWinner pozwalają nam na założenie tak zwanego konta tymczasowego, nie zmuszając nas do jego pełnej weryfikacji do korzystania z głównych opcji ich serwisów.

Konta tymczasowe działają jednak na specjalnych zasadach, narzucając na nas pewne limity – nie możemy dokonywać żadnych wypłat, a przy okazji zazwyczaj posiadamy limit całkowitego obrotu wykonanego w obrębie konta. W każdej chwili możemy jednak zweryfikować swoje konto poprzez podesłanie bukmacherowi skanu dowodu osobistego oraz naszego numeru rachunku bankowego.

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Podczas rejestracji warto podać kod promocyjny, jeżeli go się posiada, ale też zaznaczyć chęć otrzymania bonusu powitalnego – ten pozwoli nam od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty zwiększyć jej wartość. Za darmo, choć na specjalnych zasadach, zależnych od konkretnego operatora.

3. Wpłaćmy środki na wirtualne konto

Gdy już mamy swoje konto i jesteśmy zalogowani, w następnej kolejności musimy dokonać wpłaty na nasze wirtualne saldo. Większość bukmacherów daje nam możliwość wykonania jej za pośrednictwem chociażby karty kredytowej czy też systemu szybkich płatności, część pozwala na wpłacenie pieniędzy systemem BLIK, a także przy użyciu e-portfela.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przy pierwszej wpłacie starajmy się w pełni wykorzystać bonus powitalny, którego wartość zazwyczaj uzależniona jest właśnie od kwoty pierwszego depozytu. Obstawianie w internecie daje nam te korzyści, że mamy możliwość odebrania bardzo ciekawych bonusów, które nei sa dostępne w zakładach stacjonarnych.

4. Obstawiajmy zakłady bukmacherskie

Możemy już dokonywać naszych pierwszych zakładów – wybierzmy dyscyplinę, która najbardziej nam odpowiada, znajdźmy właściwe spotkanie i już możemy legalnie obstawiać mecze! Na co zwracać przy tym uwagę? Przede wszystkim na to, by:

  • zacząć powoli – nie rzucajmy się na głęboką wodę i grajmy ostrożnie – stawiajmy zakłady solo, a nie te akumulacyjne, skupmy się wyłącznie na obstawianiu tego, na czym się znamy;
  • obstawiać świadomie – analizujmy spotkania i pozyskujmy jak najwięcej wiedzy na ich temat – tylko wtedy będziemy mogli podejmować poparte wiedzą decyzje w sprawie zakładów;
  • nie szarżować z budżetem – naszych zakładów dokonujmy świadomie – zwracajmy uwagę na to, że sporty bywają nieprzewidywalne; czasem nie warto ryzykować wszystkich pieniędzy na jeden zakład;
  • korzystać z bonusów – dzięki nim możemy czerpać więcej z obstawiania;
Poprzedni artykułJak typować wyniki meczów na telefonie?
Następny artykułAplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.