Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich z reguły wymaga bardzo dużo czasu oraz wiedzy. Czas spędzony na analizy i zakłady przekłada się na wyniki. Natomiast w jaki sposób dojść do tego poziomu? O tym w artykule.

Jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie?

Plan to podstawa

Strategia gdy chcemy wygrywać u bukmachera jest podstawą. Chodzi nam głównie o stawki, czas gry i same zakłady – zakres dyscyplin i lig, konkretne wydarzenia itp. Każdy gracz musi znaleźć swój unikalny styl gry który pozwoli mu wygrywać. W momencie gdy rozpocznie się sezon przemyśl dokładnie na jaką drużynę chcesz obstawiać. Która liga Cię najbardziej interesuje i jaka jest sytuacja – na jakim poziomie zawodnik jest po przerwie lub czy nie ma transferu. Zrobienie dokładnej analizy jest niezbędne do wygrywania na zakładach bukmacherskich. Rozsądnie korzystaj z zakładów bukmacherskich zwłaszcza na początku. Początkujący często czytają wiele poradników, wchodzą na fora bukmacherskie i portale poświęcone bukmacherom. Praktyka i doświadczenie to najlepsi nauczyciele nie zastąpi ich poradnik lub fora bukmacherskie. Jak zaczynasz to graj od małej kwoty po to aby się wprawić. Od razu zorientujesz się czy gra na zakładach jest dla ciebie i w jaki sposób powinieneś grać.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Dlaczego początkujący obstawiają piłkę nożną?

Ta dyscyplina jest najpopularniejsza nie tylko w Polsce ale i na świecie dlatego jest ogólnie powszechna wszędzie, a także na zakładach bukmacherskich. Na ten typ sportu mamy wszelkiego rodzaju możliwości obstawiania. Najważniejszą rzeczą podczas obstawiania jest forma piłkarzy jak i całej drużyny. Są to czynniki które niestety są ignorowane przez graczy. Oczywiście liga od danej drużyny też ma tutaj ogromne znaczenie, gdyż w różnych ligach są inne zasady. Najlepiej przed obstawieniem należy sprawdzić 5 ostatnich meczy danej drużyny oraz co osiągnęła w ostatnich latach. Jedna mała wada może mieć ogromny wpływ na przebieg spotkania. Równie ważna jest zmiana trenerów czy choćby pogoda. Należy pamiętać, a zwłaszcza nowi gracze, że na początku najlepiej obstawiać zakłady solowe, gdyż zakłady na żywo wymagają większej wiedzy typerskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dodatki od bukmacherów

Dodatki bukmacherskie to nic innego jak bonusy i promocje jakie bukmacherzy wystosowują w kierunku gracza. Są one przydatne i z pewnością ułatwią Ci w skutecznym obstawianiu zakładów. Jest pełno ofert od bukmachera. Między innymi są to bonusy powitalne lub różne inne takie jak freebety, które umożliwiają grę za darmo. Warto sobie zwrócić na to uwagę, ponieważ szkoda by było aby takie akcje przechodziły nam koło nosa. Pamiętaj również, że wszystkie bonusy z których chcesz skorzystać należy dokładnie przeanalizować i przeczytać ich regulamin.

Poprzedni artykułW jaki sposób dobrze obstawić koszykówkę?
Następny artykułLegalni bukmacherzy – jak radzą sobie na polskim rynku?