Wiadomo, że każdy może zarabiać na zakładach sportowych, które są obstawiane u bukmachera. Perspektywa dużych zysków i możliwość zarabiania pieniędzy bez ciężkiej pracy jest tym, co napędza nas do przodu w tym przedsięwzięciu. Warto sobie jednak uświadomić, że stawianie zakładów to zawsze kwestia szczęścia. Niemniej jednak istnieje również kilka sprawdzonych sposobów, jak obstawiać u bukmachera? Perspektywa wygranej jest dzięki nim zdecydowanie lepsza. Dowodzi tego fakt, że istnieją eksperci, którzy zarabiają na życie właśnie dzięki zakładom sportowym.

jak obstawiac mecze
Czy obstawianie meczów może być źródłem dochodu?

Jak nauczyć się obstawiać mecze?

Po pierwsze, aby wygrywać, wskazana jest absolutna wola zdobycia nowej wiedzy. Konieczne jest także tutaj znalezienie właściwego nauczyciela, który wyuczy nas tego, jak obstawiać zakłady sportowe. Niemniej jednak dla większości graczy wszystko zaczyna się od prawdopodobieństwa. Przy obstawianiu zakładów przyda się jednak przeczucie, kto wygra i jaki będzie wynik. Musimy także znaleźć odpowiedniego bukmachera i interesujący zakład, w którym mamy szanse wygrać.

Po drugie, można przed obstawianiem porównać różnych bukmacherów i ich kursy bezpośrednio ze sobą. Często jednak obstawiający mają inne zwyczaje, które mogą im utrudniać wygraną. Niektórzy mają ulubioną drużynę lub ulubionego sportowca, na którego obstawiają, nie martwiąc się o to, czy kursy są dobre, czy nie. Tego należałoby się wystrzegać, ponieważ małe są tutaj szanse na sukces.

betclic polska oferta zakładów

Po trzecie, warto kierować się przy obstawianiu statystykami. Istnieje wiele serwisów statystycznych, które dostarczają informacji na temat popularnych sportów, takich jak piłka nożna lub koszykówka. Na tej podstawie można poznać trendy oraz wszelkie mocne i słabe strony, na które bukmacher może nie zwracać uwagi. Warto jednak w tej sytuacji pamiętać, że bukmacherzy to firmy nastawione głównie na zysk. W związku z tym mają oni dostęp do najlepszych narzędzi i statystyk, a zatem mało prawdopodobne jest uzyskanie nad nimi odpowiedniej przewagi informacyjnej. Warto jednak takie działania podjąć.

Obstawianie na żywo najbardziej dochodowe?

Po czwarte, obstawianie wszelkiego typu gier, które odbywają się na żywo, to kolejne narzędzie do tworzenia udanych zakładów. Sprawa na pierwszy rzut oka nie wydaje się oczywista i wymaga głębszego rozważenia. Przed grą bukmacher ma dużo czasu na obliczenie idealnych i opłacalnych dla siebie kursów. Ale podczas gry, nieprzewidziane rzeczy mogą się wydarzyć na naszą korzyść. Jeśli szybko zareagujemy, możemy zyskać przewagę.

Po piąte, istotne są przy obstawianiu prognozy. Dokładniej rzecz ujmując, prognozy dotyczące zakładów sportowych. Nie powinniśmy ich lekceważyć, ale wręcz przeciwnie powinny być one dla nas podstawą obstawiania. Działa w dwóch kierunkach. Najpierw możemy przyjrzeć się prognozie wydarzenia sportowego, a następnie zastanowić się, czy chcemy obstawiać i jak wyglądałby taki zakład. Jest to dosyć dobrym źródłem inspiracji dla tych, którzy chcą obstawiać, ale nie wiedzą dokładnie, na jaki zakład się zdecydować i jaką sumą na ten cel przeznaczyć. Należy sobie uświadomić, że przewidywania dotyczące zakładów sportowych nigdy nikogo nie doprowadziły do całkowitej porażki.

Po szóste, wielu ekspertów oferuje swoje usługi w dziedzinie skutecznego obstawiania zakładów. Większość wskazówek dotyczących zakładów można także znaleźć w sieci. Faktem jest i często tak bywało w przeszłości, że wskazówki dotyczące zakładów sportowych różniły się od zdroworozsądkowych przewidywań poszczególnych graczy. To nie jest jednak takie dla nas negatywne. Należy bowiem uświadomić sobie, że oba te elementy są ze sobą ściśle powiązane.

Po siódme, jak się wydaje, dobrym kierunkiem jest sprawdzenie własnej oceny zakładu. Powiedzmy, że już wybraliśmy jakiś zakład i ewentualny wynik danej rozgrywki. Warto jednak tutaj upewnić się, czy nasze typy są poprawne. Aby to zrobić należy porównać swoją ocenę z oceną autora zakładu sportowego. Jeżeli będzie się ona znacznie różnić, być może powinniśmy zrezygnować lub zdecydować się na inny zakład.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jaki sport najlepszy do typowania?

Po ósme, warto zastanowić się, jaki jest najlepszy sport dla obstawiania zakładów. Nie ma na to pytanie łatwej i szybkiej odpowiedzi. Obiektywnie rzecz biorąc, nie ma najlepszego lub najgorszego sportu. Ważne jest tutaj przede wszystkim to, jak dobrze znamy się na danej dyscyplinie sportowej. Jeśli na przykład sami jesteśmy lub byliśmy zawodnikami, to oczywiście powinniśmy postawić na rodzaj sportu, w którym rywalizowaliśmy. Możemy w ten sposób lepiej oszacować szansę zawodników niż nawet sami bukmacherzy i tym samym osiągnąć duży sukces.

Po dziewiąte, często, niestety, bukmacherzy sprawiają, że popularne zakłady nie mają dobrych kursów. W związku z tym, sporty, które poruszają masy nie są zalecane jako te, które powinniśmy obstawiać. W różnych niszowych dyscyplinach sportowych czasami mamy lepsze szanse na wygraną. Warunkiem wstępnym jest jednak to, aby korzystne kursy były również tutaj oferowane. Różne drużyny często mają tutaj różne kursy.

Po dziesiąte, trzeba zaakceptować, to, że wbrew naszym życzeniom sport nie jest nauką ścisłą. Bez względu na to, jak dobrze będziemy poinformowani, zawsze istnieje pewne ryzyko przegranej. Dlatego też warto zawsze stawiać zakłady w odpowiedniej wysokości i nie przekraczać ustalonego wcześniej przez nas budżetu. Tylko to nam zagwarantuje, że nie stracimy zbyt dużo w razie niepowodzenia.

Po jedenaste, warto posiadać jakieś doświadczenia z zakładami sportowymi i najlepiej opracować własną strategię obstawiania. Tylko to zapewni nam, że zostaniemy najlepszymi graczami i będziemy dosyć regularnie wygrywać wcale niemałe sumy. Wiadomo, że nie jest to takie łatwe, ale z czasem uda się to nam osiągnąć.

Podsumowując, należy sobie jednakowoż uświadomić, że nie wszyscy obstawiający zakładu sportowe będą mieli udaną karierę, ponieważ to czasami może zależeć od szczęścia. Często niektórzy grający są tak pechowi, że nawet najlepsze wskazówki i sztuczki nie pomogą im wygrywać dużych sum. Ale jednak wskazówki i sztuczki mogą przybliżyć nas do sukcesu o wiele bardziej niż byśmy się do niech nie stosowali.

Następny artykułBukmacher Fortuna to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.