Wygrywanie z bukmacherem w tym roku nie było łatwe – wyższe marże, gorsze bonusy, oraz w niektórych przypadkach nawet i zawieszenie działalności niektórych bukmacherów – to problemy, z jakimi musieli zmierzyć się gracze – jednakże przyszły rok na pewno będzie lepszy – dlatego też dziś przedstawimy wam, jak możesz wygrywać z bukmacherem w przyszłym roku!

Jak wygrywać z bukmacherem? Poradnik na rok 2021

,,Inwestycja”

Jeśli chcesz wygrywać na zakładach, to musisz zdobyć odpowiednie doświadczenie. Aby je zdobyć, naturalnie trzeba zainwestować najlepiej niewielką kwoty pieniędzy. Pamiętaj jednak o tym, że nie każdy zakład ci się zwróci, dlatego że każdy zakład zawarty u bukmachera podlega 12% podatkowi, a dochód nie jest wliczany do twojego depozytu, więc nie stawiaj nierentownych zakładów. Podobnie, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, bardzo ważne jest ustalenie podstawy selekcji zakładów, ponieważ jeśli nie masz selekcji, trudno będzie ci wyciągnąć wnioski z prognoz i możesz w ten sposób łatwiej przegrać. Dlatego pamiętaj, że jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem na zakładach, musisz wykonywać chociaż podstawową analizę. Najbardziej wiarygodni bukmacherzy dostarczają ci statystyki z każdego twojego zakładu, więc nie musisz się martwić o przegraną lub zapomnienie o jakimkolwiek wyborze z przeszłości.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Fora online

Chcesz wiedzieć, jak uczyć się obstawiania zakładów sportowych i jednocześnie dowiadywać się o nowych promocjach bukmacherskich? Otóż fora bukmacherskie będą idealnym wyborem dla ciebie. Zanim jednak zaczniesz z nich korzystać, pamiętaj aby kierować się zasadą ograniczonego zaufania, bo nie każdy chce ci pomóc. Dlatego jeśli zadajemy pytania na forum, od czasu do czasu będziemy przeprowadzać działania prewencyjne, czy ma to na celu wykorzystanie naszych interesów, czy po prostu gracz popełnił błąd. Najłatwiejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie odpowiedzi. Oczywiście im więcej wiemy, tym lepiej, więc z czasem będziemy mogli zweryfikować wymagane informacje.

Naucz się analizować swoje zakłady!

Warto jest korzystać ze statystyk bukmacherskich, które są udostępnione na twoim koncie – dzięki nim możesz łatwo śledzić dochody i przegrane typy. Oczywiście, jeśli dokładnie wszystko przeanalizujesz, to masz większe szanse na to, aby wygrać kolejny zakład, ponieważ jeśli wyjaśnisz sobie swoją złą decyzję, to możesz też wyciągnąć z niej wnioski, aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o wyznaczeniu odpowiedniego budżetu

Oczywiście gracze, którzy stawiają tylko sporadycznie, nie zostawią u buka dużych pieniędzy, ale z drugiej strony warto pamiętać, że jeśli ustawisz odpowiedni budżet, nie musisz się martwić, że w przyszłości wydasz zbyt dużo pieniędzy. Dlatego przy wpłacie warto włożyć do szuflady 20-50 zł, aby móc później postawić. Jeśli stracisz wszystko, najlepiej poczekać do następnego miesiąca, a potem poczekać do kolejnej pensji. W ten sposób nie tylko nie stracisz zbyt wiele, nie doprowadzisz do uzależnienia od zakładów bukmacherskich, ale także nauczysz się jak zarządzać własnymi środkami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto jest obstawiać u bukmachera Forbet?
Następny artykułWirtualne zakłady bukmacherskie – jak je obstawiać?