Legalni bukmacherzy – jak radzą sobie na polskim rynku?

Działające zgodnie z prawem firmy są często wybierane przez Klientów z naszego kraju. Okazuje się, że dzięki Ustawie Hazardowej wszystko zostało w ramach tego rynku bardzo dokładnie uregulowane. Jakie konkretnie zmiany były jednak wprowadzone? Czym cechują się legalne firmy bukmacherskie? Jakie z nich warto wybierać?

Jakie zmiany wprowadziła znowelizowana Ustawa Hazardowa?

Ten zaktualizowany dokument wszedł w życie dokładnie w lipcu 2017 roku. Wcześniej politycy wprowadzili zaś kilka zmian w ramach tego zagadnienia. Dawniej Klienci mogli rejestrować się w rozmaitych firmach hazardowych. Tak naprawdę sami do końca… nie wiedzieli, które z nich są legalne, a które nie do końca. Nie było to bowiem przedstawione czarno na białym. Teraz ta właśnie sytuacja uległa zmianie. Wszystkie osoby zainteresowane tym zagadnieniem doskonale zdają sobie sprawę, jakie firmy bukmacherskie są w praktyce istotnie legalne. Został wprowadzony też między innymi rejestr domen zakazanych. Jeśli zatem masz jakieś wątpliwości, czy konkretna firma hazardowa działa zgodnie z prawem, to warto wpisać tam nazwę konkretnego podmiotu. I wszystko stanie się jasne. Dzięki temu teraz każda osoba wie, czy dana firma działa zgodnie z postanowieniami znowelizowanej Ustawy Hazardowej.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Co to znaczy, że bukmacher jest legalny?

Czym cechują się rzeczywiście legalne firmy bukmacherskie? Warto wiedzieć, że takie podmioty hazardowe posiadają między innymi odpowiednie dokumenty, aby zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Te papiery są wystawiane na okres sześciu lat. Co dzieje się zaś potem? Na szczęście to nie oznacza, że na przykład konkretne legalne firmy bukmacherskie muszą… zwijać biznes i wycofywać się z rynku. Chodzi o to, że muszą po raz kolejny ubiegać się o wystawienie licencji. Jeśli jednak danej firmie hazardowej udało się to za pierwszym razem, to przy drugim podejściu itd. powinno być już o wiele łatwiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie legalne buki są w tym momencie najbardziej popularne?

Na jakie podmioty hazardowe warto zdecydować się w pierwszej kolejności? Jest to między innymi STS. Ten bukmacher ma zaś wszystko, co potrzeba. Jest na pewno bardzo doświadczony. W końcu STS działa na polskim rynku już od 1997 roku. Poza tym ta firma hazardowa zbiera fantastyczne recenzje na swój temat. O czym jeszcze dobrze byłoby wspomnieć? STS to firma, która udostępnia zakłady do obstawiania na szereg sposobów. Możesz zatem skorzystać z oferty w punktach stacjonarnych, ale nie tylko. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, by typować przez sieć lub przy pomocy nowoczesnej aplikacji mobilnej. Warto dodać, że poza STS możesz także śmiało zdecydować się na inne legalne firmy bukmacherskie, które są chwalone. Przez ekspertów oraz samych użytkowników. Są to zaś na przykład Fortuna, Etoto, Totolotek, czy LV BET. Klienci mają naprawdę dużo opcji. Czy możesz zaś posiadać konta w kilku firmach bukmacherskich jednocześnie? Jak najbardziej jest taka możliwość.

Poprzedni artykułJak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie?
Następny artykułTotalizator sportowy – co musisz wiedzieć o popularnym Lotto?