Na jakie promocje możemy liczyć rejestrując konto u nowego bukmachera?

Bukmacherka to dziedzina, która ostatnimi czasy wzbudza Twoje zainteresowanie? Nie ukrywasz, że założenie internetowego konta to tak naprawdę tylko kwestia czasu? W momencie podejmowania ostatecznych decyzji warto pieczołowicie sprawdzić, jakie podmioty hazardowe oferują najlepsze promocje. Co jest zatem obecnie szczególnie rekomendowane?

Co oferuje STS?

Zdecydowanie najpopularniejsza (i osiągająca największe zyski) firma bukmacherska STS rozpieszcza wszystkich swoich nowych Klientów. I można się z tego wyłącznie cieszyć! Osoby pełnoletnie, które jeszcze nie miały nigdy konta w STS, mogą m.in. liczyć na zakład bez ryzyka. Aby tak się jednak stało, należy nie tylko zarejestrować konto, ale także wpisać STS kod vouchera. Generalnie to hasło (STS100) jest generowane automatycznie, aczkolwiek nie zawsze. Warto zatem, w razie czego, wpisać je ręcznie. Potem możesz dzięki temu otrzymać zakład bez ryzyka do 100 PLN (w przypadku przegranej na kuponie). Okazuje się, że to nie wszystko, na co stać ten podmiot hazardowy. Około kilka miesięcy temu STS przygotował dla nowych Klientów świetny bonus powitalny. Jaka jest obecnie promocja? Nowy bonus zakłada możliwość uzyskania nawet 1500 PLN. By zdobyć te pieniądze, musisz w ciągu 30 dni po dokonaniu rejestracji dokonać trzech wpłat. Gracz otrzymuje pierwszy bonus tak naprawdę automatycznie. Zaraz po wpłacie. Z kolei dwa kolejne bonusy są do odebrania po spełnieniu określonych warunków promocji (chodzi o dokonanie obrotu).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie promocje przygotował Betfan?

Wiele osób chętnie dokonuje rejestracji w tym podmiocie hazardowym. Firma bukmacherska Betfan jest nie tylko bardzo profesjonalna. Dodatkowo działa legalnie. Dla wielu osób kluczowe znaczenie ma zaś to, że ten bukmacher internetowy jest także przy okazji bardzo hojny. Po czym można to jednak poznać w praktyce? Zasadniczo najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują wiele ciekawych promocji powitalnych na start. Tak jest w przypadku STS. Nie inaczej ma się sprawa w kontekście Betfan. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje bowiem m.in. cashback do 600 PLN. Minimalna suma to jedynie 50 PLN (chodzi o pierwszy depozyt). Nowy użytkownik tej firmy bukmacherskiej może także zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Co jest jeszcze oferowane? To podwojenie drugiej wpłaty. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie depozytu, to otrzymasz nawet 1000 PLN bonusu!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego ludzie rejestrują się w Fortunie?

Nie tylko z tego względu, że ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami. Poza tym Fortuna zapewnia świetne promocje. One także są bardzo liczne i zarazem uniwersalne. Możesz bowiem m.in. zdecydować się na bonus bez konieczności wykonywania depozytu (20 PLN). Należy tylko założyć konto i wpisać właściwy kod promocyjny. Co jeszcze oferuje dla nowych Fortuna? Warto dodać, że ta firma bukmacherska zapewnia m.in. zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to aż do poziomu 600 PLN. Na dodatek możesz zainkasować bonus przy drugim depozycie (2100 PLN).

Poprzedni artykułPrzegląd ofert bukmacherskich na wiosnę 2022 – u kogo warto aktualnie typować?