Z racji pandemii coraz więcej osób stara się znaleźć jakieś nowe hobby, przez co całkiem spory procent tych ludzi trafia na zakłady bukmacherskie. Jednakże czy warto się w to bawić? Jak zacząć? O tym dowiesz się już za chwilę!

Porady bukmacherskie na rok 2021

Wybierz bukmachera swojego!

Wielu bukmacherów zapewnia darmowe środki na start przy otwieraniu u nich kont. Jest to bardzo powszechna praktyka wśród bukmacherów. Zazwyczaj jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że musisz spełnić określone warunki, aby wypłacić pełną kwotę na swoje konto główne. Środki, które „zdobyłeś”, trafiają najpierw na Twoje konto bonusowe, więc nie zdziw się, jeśli nie zobaczysz tych środków po pierwszym logowaniu. Dlatego przed zarejestrowaniem się i skorzystaniu z promocji koniecznie przeczytaj regulamin!

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Gdzie możesz znaleźć informacje o zakładach?

Niezaprzeczalnie fora online to świetny sposób na zdobycie najnowszych informacji ze świata zakładów sportowych. Ponadto, zadając pytania, będziesz miał możliwość uzyskania odpowiedzi z najlepszych forów, jeśli nie ma odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Warto jednak zweryfikować wszelkie zdobyte informacje przed ich użyciem, ponieważ w przeciwnym razie może się okazać, że popełniłeś błąd i twój zakład okaże się klapą.

Na początek – nie obstawiaj zakładów akumulowanych

Bez wsparcia jakiejkolwiek wiedzy, która pomoże Ci określić swoje szanse na wygraną, najlepiej nie stawiać zakładów akumulowanych. Niestety wielu graczy ma kłopoty, ponieważ myślą, że mogą łatwo i szybko zarobić na zakładach u legalnego bukmachera. Niestety nie jest to łatwe.

Pokażemy Ci to na przykładzie. Zakładając, że postawisz pojedynczy zakład – w jego przypadku szansa na wygraną wynosi zwykle 50%. Teraz możesz dodać kolejny zakład do kuponu, dzięki czemu szansa na wygraną jest zmniejszona do 25%. Głównym warunkiem wygranej ako jest to, że wszystkie zakłady trzeba poprawnie przewidzieć, a im więcej zakładów na kuponie, tym mniejsza szansa na wygraną. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest obstawiać zakłady pojedyncze na starcie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest korzystać z aplikacji bukmacherskich?

Aplikacje do zakładów sportowych to wygodny sposób, aby mieć pewność, że zawsze masz kontrolę nad wszystkimi typami zakładów. Dzięki nim użytkownicy mogą otrzymywać błyskawiczne informacje o wysłanych kuponach, a także powiadomienia o konkursach czy promocjach organizowanych przez twórców aplikacji. Niektórzy bukmacherzy mogą zdecydować się na oferowanie oglądania meczów w czasie rzeczywistym w swoich aplikacjach bukmacherskich, gracze mogą również korzystać ze śledzenia meczów, aby oglądać mecze i wyświetlać wszystkie aktywności i statystyki w czasie rzeczywistym.

Wyszukiwarki są również wygodną opcją, każdy gracz może korzystać z wyszukiwarek w swoich aplikacjach. Jednak zwykle tak nie jest, nie wspominając o wadach każdej aplikacji mobilnej do zakładów. Ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia możemy wyświetlić tylko niewielką ilość informacji na ekranie telefonu (lub tabletu), a nie wspomnieć, że musimy wykupić abonament w Internecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy ranking bukmacherów w 2021 roku
Następny artykułW jaki sposób dobrze obstawić koszykówkę?