Są rozmaite systemy, które docelowo mają gwarantować bardzo dużo wygrane. Od razu należy jednak podkreślić, że nie ma takiego wariantu gry, który za każdym razem byłby dochodowy. Wśród polecanych systemów jest na pewno progresja na remisy. Czym cechuje się ta opcja? Jakie są tutaj najważniejsze zasady?

system progresji na remisy
Jak obstawiać mecze system gry progresji na remisy

Progresja na remisy – na czym to polega?

Ten system bukmacherski jest jednym z najprostszych, dlatego wyjaśnienie jego działania zajmie nam chwilę. Progresja na remisy to sposób gry naprawdę bardzo mało skomplikowany. Cała idea polega bowiem na tym, żeby konsekwentnie grać na remis konkretnej ekipy, która na samym początku została wybrana przez zawodnika. Gracz musi bardzo dokładnie przyłożyć się do tego zadania. Jak to zrobić? O tym napiszemy w dalszej części dzisiejszego artykułu. Teraz natomiast chcemy skupić się na nieco innym aspekcie. Dotyczy on sposobu zarządzania budżetem.

Bardzo ważne jest to, aby gracz mógł pozwolić sobie na minimum kilkanaście poziomów. W tym systemie można np. przegrać 10 razy z rzędu, ale odrobić straty – i jeszcze wyjść na swoje – kiedy za 11 razem padnie upragniony remis. Dlatego warto tak rozłożyć pieniądze, żeby tych prób było stosunkowo dużo. Jeśli masz ograniczone możliwości finansowe, to rozpocznij od jednej złotówki. Potem konsekwentnie graj za 2 razy większą stawkę (gdy po prostu poprzedni typ okazał się przegrany). Jeśli wygrasz, to wtedy należy zmienić drużynę.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jaką ekipę wybrać do obstawiania remisów?

Biorąc pod uwagę progresję na remisy, niezwykle istotne jest to, żeby zdecydować się na odpowiednią ekipę, oraz bukmachera, np. Betfan na początek to dobry pomysł. Najlepiej rozpocząć swoje poszukiwania od wyboru właściwej ligi. Trzeba zdecydować się na rozgrywki, gdzie pada stosunkowo dużo remisów. Warto wybierać również ligi, które charakteryzują się relatywnie małą liczbą bramek. W takich rozrywkach pada bowiem stosunkowo dużo wyników 0:0 lub 1:1.

Następnie należy zastanowić się nad wyborem konkretnego klubu. Najlepiej, aby była to drużyna, która np. w poprzednim sezonie zanotowała dwucyfrową liczbę remisów. Zdecyduj się na klub, który ma generalnie średni potencjał na tle konkurentów. Nie wybieraj ekipy, która jest zaliczana do grona potentatów. Nie stawaj także na klub, który według opinii wielu ekspertów będzie dostarczycielem punktów. Drużyny z tej pierwszej grupy mają na swoim koncie zazwyczaj sporo zwycięstw na koniec sezonu. Zespoły z tej drugiej grupy natomiast przeważnie przegrywają. Tobie powinno zależeć zaś na tym, aby ekipa była po prostu pod wieloma względami średnia.

Wybrałeś już odpowiedni klub? W takim razie zagraj na remis za stawkę początkową. Jeśli przegrasz, to nic się nie martw. Nawet lepiej będzie – więcej wygrasz – kiedy trafisz podział oczek na późniejszym etapie progresji.

Poprzedni artykułBetfan to świetna alternatywa dla STS i Fortuny
Następny artykułJak postawić zakład u bukmachera? Poradnik dla graczy
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.