Dzisiejszy ranking bukmacherów porówna promocje powitalne oferowane przez pięć różnych legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Do analizy wybraliśmy zarówno znanych i cenionych w Polsce bukmacherów, jak i nowych graczy, którzy są na polskim rynku od niedawna. Jaki bukmacher online w Polsce jest aktualnie najlepszy? Gdzie warto założyć konto?

ranking legalnych bukmacherów w Polsce
Jaki legalny bukmacher w Polsce jest najlepszy? Gdzie bonusy i promocje są najwyższe?

Ranking bukmacherów 2020 – promocje powitalne

W dzisiejszym dniu przyjrzymy się nieco bliżej takim legalnym w Polsce bukmacherom, jak:

 • Fortuna
 • Betclic
 • STS
 • LVBet
 • Etoto

Najbardziej interesują nas promocje powitalne bukmachera. Przypomnijmy, że są to specjalne oferty i bonusy przeznaczone tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy dopiero rejestrują u bukmachera swoje konto. Z promocji powitalnych można skorzystać tylko raz, dlatego też najlepiej postarać się wygrać jak najwięcej, by bukmacher dodatkowo zasilił nasze konta. 

Promocje powitalne u bukmacherów możemy podzielić na trzy grupy:

 • Bonusy od depozytu – Ten typ promocji polega na tym, że po wpłacie pieniędzy na swoje konto u bukmachera otrzymujemy od spółki dodatkową kwotę pieniędzy. Kasa ta trafia na specjalne tzw. konto bonusowe. Zanim będziemy mogli je wypłacić, musimy wpierw spełnić określone warunki obrotu. Zazwyczaj wymagany jest kilkukrotny obrót na konkretnych kuponach (tzw. zawierających określoną liczbę spotkań lub spełniających warunek kursu minimalnego). Bonusy od depozytu to najbardziej rozpowszechnione wśród bukmacherów promocje, dlatego niemal każda funkcjonująca w Polsce spółka posiada go w swojej ofercie. 
 • Freebet – Freebet to po prostu darmowy zakład. Drugi z najbardziej popularnych typów zakładów wśród polskich legalnych bukmacherów. Freebety bez depozytu przyznawane są zazwyczaj bez potrzeby wykonywania wpłaty własnych pieniędzy, wystarczy sama weryfikacja danych. Kwoty, które wygramy z freebetu, zazwyczaj podlegają konkretnym warunkom obrotu.
 • Bezpieczny zakład – Znany także pod nazwą cashback. Promocja ta polega na tym, że nasz pierwszy zakład na stronie jest ubezpieczony do pewnej kwoty. Oznacza to, że w razie niepowodzenia, bukmacher zwraca nam stawkę postawiona na dany kupon, pomniejszoną tylko o wysokość podatku. Jest to bardzo rzadko stosowana promocja, niemniej jednak dwóch analizowanych dzisiaj przez nas bukmacherów ją posiada.
polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W dzisiejszym rankingu braliśmy pod uwagę przede wszystkim:

 • Wysokość bonusów, które wręcza nam bukmacher – Nie da się ukryć, że im więcej bonusów wręczy nam bukmacher, tym lepiej. Wysokość promocji i bonusów była najlepiej punktowana w naszym rankingu.
 • Warunki obrotu bonusem – Mało kto zwraca na nie uwagę, a są one niezwykle ważne. Jeśli wpłacamy do bukmachera ogromne kwoty, nawet nie zauważymy, kiedy uda nam się je wypełnić. Z drugiej zaś strony osoby, które dysponują ogromną gotówką, nie baczą nawet na promocje rzędu podwojenie depozytu do 1000 złotych, gdyż jest to dla nich po prostu praktycznie niezauważalna kwota. W naszym rankingu warunki obrotu grają ogromną rolę, gdyż stawiamy się w pozycji osób, które wpłacają nie więcej niż to, co wymagane, by otrzymać maksymalną kasę z promocji. 
 • Ilość promocji bukmachera – Część analizowanych bukmacherów oferuje nam tylko jedną promocję, inni są w stanie zaproponować nam aż trzy. Jak wiadomo – im większa różnorodność promocji, tym lepiej. Najwyżej oceniamy freebety bez depozytu, nieco niżej bezpieczne zakłady, a najmniej punktów zdobywają promocje  typu powiększenia depozytów.

Decydując się na konkretnego bukmachera, warto wcześniej przeanalizować także i inne aspekty danej spółki. My oceniamy tylko i wyłącznie promocje bukmacherskie, które mimo wszystko odgrywają niewielką rolę w ostatecznej ocenie bukmachera. Jeśli chcemy się gdzieś zarejestrować, to poniższy ranking może być tylko małą sugestią. Dużo ważniejsze jest to, czy bukmacher oferuje atrakcyjne kursy. 

Miejsce 1 – Bukmacher Fortuna

W Fortunie otrzymamy aż trzy promocje. Pierwsza z nich to podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1000 złotych. Kwotę tę musimy obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem co najmniej 1.90.

Drugi bonus to freebet o wartości 20 złotych, przyznawany pod postacią punków specjalnego Klubu Fortuna. Wygrana z freebetu nie wymaga od nas wykonania żadnego obrotu przed wypłatą.

Trzeci bonus jaki oferuje bukmacher Fortuna to zakład bez ryzyka do kwoty 100 złotych. Zwrot otrzymamy bez potrzeby spełniania żadnych dodatkowych warunków, jeśli tylko nasz pierwszy kupon będzie nietrafiony. 

Pełna oferta promocyjna dostępna na www.efortuna.pl

Miejsce 2 – Bukmacher STS

STS oferuje swoim klientom dwie promocje na start. Pierwsza z nich to powiększenie depozytu do kwoty 1200 złotych. Otrzymaną kwotę będziemy mogli wypłacić, obracając ją wcześniej trzykrotnie na kuponach o kursie 1.91.

Drugą z promocji jest freebet o wartości 29 złotych, który otrzymamy bez depozytu zaraz po rejestracji. Można go otrzymać, wpisując przy rejestracji kod „BETONLINE„. Warunki obrotu są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu od depozytu.

Pełna oferta promocyjna dostępna na www.sts.pl

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Miejsce 3 – Bukmacher LVBet

LVBet oferuje swoim klientom tylko jedną promocję. Na szczęście obejmuje ona aż dwa depozyty, dlatego ostatecznie nie wychodzimy na tym aż tak źle. Warunki są nieco skomplikowane, ale wystarczy dobrze wczytać się w regulamin i wszystko będzie oczywiste.

Przy okazji pierwszej wpłaty otrzymujemy bonus w wysokości 1% od depozytu, a także możliwość stworzenia kuponu z mnożnikiem x100. W pierwszej części promocji możemy zdobyć maksymalnie 1000 złotych. Druga promocja jest bardzo podobna, tyle że otrzymujemy mnożnik do kuponu x50 i maksymalnie możemy zdobyć tylko 500 złotych. 

Otrzymane środki musimy obrócić czterokrotnie (pierwszy depozyt) lub trzykrotnie (drugi depozyt) na kuponach o kursie minimalnym 2.00

Pełna oferta promocyjna dostępna na www.lvbet.pl

Miejsce 4 – Bukmacher Betclic

Betclic to najmłodszy polski legalny bukmacher. Niestety o jego promocji nie możemy powiedzieć zbyt wiele dobrego. Co prawda bezpieczny zakład do kwoty 510 złotych to coś, czego na polskim rynku jeszcze nie było, ale ze względu na warunki obrotu ciężko nazwać to atrakcyjną promocją. Co więcej, poza ubezpieczeniem zakładu Betclic nie oferuje polskim graczom zupełnie nic więcej atrakcyjnego. W celu wykorzystania darmowego zakładu musimy tylko obstawić kupon, którego kurs wynosi co najmniej 1,14. Jeśli przegramy, otrzymamy zwrot stawki (z potraconą wartością podatku), który przed wypłatą musimy obrócić czterokrotnie na kuponach o kursie 2.00. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni.

Kod promocyjny Betclic na bonus cashback to: KOD510

betclic polska oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Istnieje jeszcze jedna promocja, choć ciężko nazwać ją typowo powitalną. Osoby, które obstawią swój pierwszy zakład przy użyciu aplikacji mobilnej, mogą liczyć na freebeta w kwocie maksymalnie 20 złotych. Wygraną uzyskaną z freebeta musimy obrócić sześciokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00 z trzema zdarzeniami.

Pełna oferta promocyjna dostępna na www.betclic.pl

Miejsce 5 – Bukmacher Etoto

Bukmacher Etoto ostatnio zmienił swoją promocję. Nowym graczom oferuje teraz zaledwie 200 złotych bonusu. Co prawda, patrząc na to z perspektywy procentów, dostajemy najwięcej, gdyż musimy wpłacić tylko 100 złotych, by dysponować kwotą 300 złotych, ale i tak w porównaniu z tym, co było kiedyś (dwa bonusu od depozytu i dwa freebety – łączna wartość bonusu 1040 złotych), obecna promocja jest po prostu beznadziejna. Dziwić może decyzja Etoto, gdyż w taki sposób na pewno nie przyciągną do siebie nowych klientów. Ogromną ciekawostką jest to, że za zaproszenie znajomych możemy dostać aż 500 złotych. Czyżby Etoto dramatycznie brakowało klientów? Ogólna ocena – najgorsza promocja wśród polskich bukmacherów. 

W kolejnym rankingu bukmacherów weźmiemy pod lupę inne kryteria jak wysokość kursów bukmacherskich, marża bukmachera czy tez aplikacje mobilne. Ilość nowych zakładów bukmacherskich, które otrzymały zezwolenia na działalność w Polsce jest budująca, takiego wyboru Polscy gracze nie mieli jeszcze nigdy.

Kolejne podmioty otrzymują już zezwolenia, więc nie tylko Betfan, Totalbet czy Ewinner, ale również Typiko, OKbet czy Noblebet będą próbować swoich sił na rynku zakładów online w Polsce.

Poprzedni artykułTotalbet oferta zakładów, bonusy i promocje
Następny artykułBetfan to świetna alternatywa dla STS i Fortuny
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.