Na początku 2018 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie na rynku zakładów bukmacherskich – wówczas pojawił się bukmacher Totalbet, który otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję. Od tego czasu może on w sposób w pełni legalny oferować zakłady bukmacherskie. Początkowo licencja obejmowała wyłącznie punkty stacjonarne – w lipcu 2018 roku sytuacja się zmieniła – wówczas Totalbet zaczął być dostępny również za pośrednictwem internetu. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat bukmachera Totalbet.

bukmacher totalbet bonusy promocje
Polski bukmacher Totalbet – Bonusy, promocje, oferta zakładów

Strona internetowa bukmachera Totalbet

Jak wskazują eksperci, witryna internetowa zakładów bukmacherskich Totalbet została wykonana przez profesjonalistów – jest niezwykle czytelna i intuicyjna. Bardzo łatwo można znaleźć na niej szereg informacji odnośnie wpłat, bonusów oraz aplikacji. Totalbet nie powtarza błędów, które przy tworzeniu stron internetowych popełniali jego konkurenci jak PZbuk czy wcześniej Fortuna. Ze strony głównej tego bukmachera można dowiedzieć się wszystkiego, co najważniejsze. Wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę, i już otrzymujemy interesującą nas informację. 

Jakie promocje oferuje Totalbet?

Totalbet zna się na organizowaniu promocji – jego oferta oparta jest na aż czterech różnych bonusach. Pierwszy z nich jest to tradycyjny bonus od wpłaty – 100% do 500 złotych. Drugi z bonusów to freebet – jego wysokość wynosi 15 złotych. Nie można go jednak otrzymać w ramach standardowej oferty. Darmowy zakład otrzymuje się tylko, gdy rejestruje się w Totalbet oraz podaje się w trakcie procesu rejestracji specjalny kod promocyjny. Jakie są warunki? Okazuje się, że niezwykle proste. Wystarczy postawić kupon ako lub solo po kursie minimalnym 2,00. Bardzo ważne jest to, że darmowym zakładem nie trzeba obracać. To do nas należy zatem decyzja, czy gramy dalej, czy wypłacamy środki, które zgromadziliśmy na naszym koncie. 

betclic polska oferta zakładów

Następna promocja to Total Bonus, czyli oferta skierowana na zakłady Kombi. Jeśli postawimy kupon ako z minimum 5 zdarzeniami, wówczas wygrana z takiego kuponu będzie mogła być powiększona przez bukmachera nawet o 30%. Ostatnia z promocji Totalbet to Bezpieczny Zakład – bardzo doceniania przez graczy tego bukmachera. Polega to na tym, że wygrywamy wtedy, gdy na kuponie nie wejdzie nam jeden z zakładów. Mimo tego, że wymagane jest minimum 10 zdarzeń na jednym kuponie, to zdarzenia, które są objęte zwrotem, także zalicza się do tej promocji. 

E-sporty oraz Virtuale w Totalbet 

Polski bukmacher Totalbet charakteryzuje się również tym, że posiada niezwykle interesującą ofertą sportów elektronicznych oraz wirtualnych. Na virtuale gracze musieli trochę poczekać, jednak opłacało się – obecnie prezentują się one bardzo profesjonalnie. W przypadku sportów wirtualnych ilość dyscyplin, jakie możemy obstawiać, jest następująca:

 • piłka nożna,
 • wyścigi motocykli,
 • żużel,
 • wyścigi psów,
 • wyścigi koni.

W chwili obecnej na tej liście brakuje przede wszystkim tenisa i koszykówki, ale zapewne już niedługo się to zmieni. Bardzo mocno rozbudowano z kolei rynki zdarzeń, w których gracze mogą nawet obstawiać ligę chińską. Niemożliwe? A jednak! Totalbet ma następującą ofertę e-sportów – w ofercie znajduje się aż dziewięć gier. Najważniejsze z nich są następujące:

 • Rocket League,
 • LoL,
 • DoTa2,
 • Overwatch,
 • Starcrafta,
 • CS: GO,
 • Heroes of the Storm.

Bukmacher często wystawia również najwyższe kursy na wydarzenia e-sportowe. Oprócz tego jest również dość duża liczba turniejów na najpopularniejsze gry i promocje, które są dedykowane sportom elektronicznym. 

Poprzedni artykułObstawianie na żywo jest opłacalne?
Następny artykułRanking najlepszych bukmacherów online w Polsce 2020
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.