Totalizator sportowy – co musisz wiedzieć o popularnym Lotto?

Często chciałbyś obstawiać np. numery Mini Lotto, ale mieszkasz daleko od kolektury? Nie opłaca Ci się jechać na drugi koniec miasta? W takim razie pewnie spodoba Ci się informacja, że możesz typować na wiele sposobów. Nie tylko wykorzystując do tego standardowe metody. M.in. coraz więcej Polaków decyduje się grać przez Internet. Co zrobić, by to było możliwe? Jakie gry są dostępne dla graczy?

Są rozmaite sposoby obstawiania

Gry Lotto były, są i będą popularne. Totalizator sportowy nie narzeka na brak zainteresowania oferowanymi przez siebie usługami. Warto zaś zaznaczyć, że jest to firma w 100% legalna. Grając np. numery Dużego Lotka w żaden sposób nie łamiesz naszego prawa… Jeszcze do niedawna zdecydowana większość Polaków skreślała numery w standardowy sposób. Chodzi oczywiście o granie w kolekturach stacjonarnych. Takich jest zaś coraz więcej w Polsce. Warto wiedzieć, że możesz obstawiać nie tylko tam. W końcu punkty Lotto są dostępne np. w rozmaitych sklepach (mniejszych oraz większych) itd. Właściciele takich podmiotów decydują się na model franczyzowy z kilku względów. Przede wszystkim jest to znana, ceniona marka. A gry Lotto cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Zawsze to zatem szansa na dodatkowy zarobek. Klienci też na tym korzystają. W końcu mogą obstawiać nie tylko w standardowych kolekturach stacjonarnych. Im zaś więcej opcji, tym lepiej.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Możesz grać także przez internet

To nie wszystko. Jeśli ten temat Cię interesuje, to warto wiedzieć, że możesz obstawiać również drogą internetową. Jest to, co pokazują rozmaite statystyki, coraz chętniej wybierana opcja. W końcu możesz grać z własnego domu lub mieszkania. Tak jak Tobie wygodnie. Bez konieczności tracenia pieniędzy oraz prywatnego czasu. A nie każdy ma tak dobrze, że np. mija kolekturę w drodze z pracy… Zastanawiasz się, jak grać w lotto online? Sprawa jest prosta. Na początku trzeba zarejestrować się na stronie głównej lotto. Potem musisz wysłać skan dokumentu tożsamości, który będzie potwierdzał m.in. Twój wiek. Jeśli to zrobisz, to masz otwarte wrota do typowania i sporych wygranych. Oczywiście, nie zapominaj o wpłaceniu pieniędzy, aby zasilić stan własnego konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co można grać?

Oferta jest bardzo bogata. Generalnie gracze, którzy zdecydują się na założenie konta mogą wybierać te same gry, co w zwykłej kolekturze. Nie ma zatem problemu, by zdecydować się skreślać m.in. numery Dużego Lotka, Mini Lotto, czy Szybkie 600 itd. Bardzo popularny jest także Eurojackpot. To normalne – w końcu w tej grze można wygrywać duże pieniądze. Np. aktualnie (stan na 9 listopada 2021 roku) kumulacja wynosi aż… 45 milionów PLN. Czy istnieje jakiś jeden, skuteczny system eurojackpot? I tak i nie. W innym razie pewnie już dawno ktoś by go odkrył. W końcu Eurojackpot to gra popularna nie tylko w Polsce. Warto jednak zaznaczyć, że można zwiększyć swoje szanse na wielkie wygrane. W ramach podstawowego zakładu gracz typuje dokładnie pięć z 50 liczb oraz dwie z dziesięciu. Koszt posłania takiego kuponu to 12,50 PLN. Możesz jednak grać zakłady systemowe. Chodzi tutaj o to, że typer skreśla więcej liczb, co oczywiście wiąże się z dodatkowym wydatkiem. Jeśli np. obstawisz pięć z 50 liczb i trzy z dziesięciu, to wówczas taki kupon kosztuje 37,50 PLN. Niektóre zakłady tego typu są wyjątkowo kosztowne. Jeśli ktoś chce wytypować np. osiem z 50 liczb i siedem z dziesięciu, to musi zapłacić blisko 15 tysięcy PLN. Wszystkie tabele systemowe są dostępne na internetowej stronie Lotto. Warto się z nimi zapoznać.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy – jak radzą sobie na polskim rynku?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – sprawdź, czego jeszcze nie wiesz!