Czy wiecie, jaki polski bukmacher jest najstarszy? To Totolotek, znany także pod nazwą Toto-Mix. Spółka rozpoczęła świadczenie usług już w 1992 roku. Oczywiście Internet był jeszcze wtedy w powijakach, dlatego też na początku Totolotek otworzył kilkanaście punktów w największych polskich miastach. Obecnie placówek Totolotka jest około 300, a bukmacher jest obecny zarówno w większych, jak i mniejszych polskich miastach. Strona internetowa Totolotka powstała w 2013 roku, dzięki czemu klienci mogli obstawiać zakłady także w sieci. 

oferta zakładów w totolotek online
Bukmacher Totolotek – oferta zakładów online, bonusy i darmowe promocje 2020

Bukmacher Totolotek na początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ale w miarę upływu czasu powoli tracił swoją pozycję. Wszystko przez to, że inne firmy powoli rozwijały swoją ofertę, a bukmacher ten stał w miejscu. W czerwcu tego roku wszystko się jednak zmieniło i Totolotek zaprezentował nam całkowicie nową ofertę, w tym odnowiona stronę internetową. Jak obecnie prezentuje się ten bukmacher, czy warto z niego korzystać? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją. 

Oferta zakładów bukmachera Totolotek online

Przez wiele lat bukmacher Totolotek był wzorem dla innych bukmacherów. Obecna oferta również szokuje, ale trzeba przyznać, że inne spółki już powoli osiągają ten sam poziom. Totolotek każdego dnia oferuje nam nawet 20 tysięcy różnych zakładów. W Totolotku możemy obstawiać zarówno najbardziej popularne sporty, jak i mnóstwo tych, o których prawie nikt nie słyszał. Nie da się jednak ukryć, że najwięcej rynków dostępnych jest na piłkę nożną, a co za tym idzie, z oferty Totolotka ucieszą się przede wszystkim fani tego najpopularniejszego na świecie sportu. 

Całkiem niedawno Totolotek dodał na swoją stronę także sporty wirtualne. Wstyd przyznać, ale był to praktycznie ostatni bukmacher bez tej funkcji. Co prawda sami nie polecamy obstawiać sportów wirtualnych, gdyż jest to po prostu czysta loteria (przypominamy, że wyniki w meczach sportów wirtualnych ustalane są przez komputer i nie da się wykonać żadnej analizy, która umożliwiłaby zdobycie przewagi nad bukmacherem.  

O ile oferta przedmeczowa Totolotka prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, tak w przypadku zakładów live można powiedzieć już kilka złych słów. Nie ma tu za wiele zakładów, ale możemy zagrać te najpopularniejsze sporty. Niestety będąc przy zakładach na żywo, musimy także wspomnieć o marżach bukmacherskich. O kursach na zakłady live aż żal się wypowiadać, takie są słabe, dlatego też pominiemy ten temat i skupimy się na tych na zakłady przedmeczowe. Niestety, ale Totolotek jest jednym z najgorszych bukmacherów w naszym kraju, jeśli chodzi o kursy. W rankingach jego oferta zazwyczaj znajduje się w okolicach ostatniego miejsca. 

Minimalna stawka jednego kuponu to 1 PLN.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Totolotek

Do czerwca 2019 roku bukmacher przyjmował zakłady przy użyciu starej strony internetowej www.totolotek.pl. Była ona mocno przeciętna, ale nie dało się jej odmówić tego, że była intuicyjna i czytelna. Niestety, ale po odnowieniu witryny jest dużo gorzej. Strona działa szybko, a obstawianie nie sprawia większych problemów, ale sama nawigacja po witrynie to dramat. Bardzo ciężko znaleźć pożądane funkcje, wszystko jest pokrywane i poupychane w różnych dziwnych miejscach. Chyba tylko PZbuk ma gorszą stronę od Totolotka.

To, co u innych bukmacherów jest na wierzchu, tu znajdziemy dopiero, klikając przypadkowo w jakąś opcje. Niestety, ale witryna Totolotka wydaje się być wykonana przez osoby, które nie mają za wiele wspólnego z bukmacherką, stąd nawet weterani obstawiania mogą czuć się na niej zagubieni.

Program lojalnościowy Totolotek

Im więcej obstawiamy, tym więcej nagród możemy zdobyć. Totolotek ma swój program partnerski zwany BetClub. Każdy gracz, który wpłacił co najmniej 20 złotych, zostaje zapisany do tego klubu i może korzystać z przywilejów. Za każdy postawiony kupon bukmacher przyznaje punkty lojalnościowe, które można wykorzystać jako środki na kolejne zakłady. 

betclic polska bonus online
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Bonusy i darmowe promocje w Totolotek

Nowa strona internetowa, to i nowe promocje. Jest dużo lepiej niż jeszcze pół roku temu, choć nie da się ukryć, że inni bukmacherzy jak Betfan mają trochę ciekawsze propozycje. Warto jednakże zarejestrować się u bukmachera Totolotek, choćby po to, by zdobyć trochę kasy za darmo. Jak wyglądają promocje powitalne u tego bukmachera?

Bonus powitalny to standardowe powiększenie depozytu o 100%, do kwoty 1000 złotych. W celu jego otrzymania należy dokonać wpłaty na co najmniej 20 złotych i bukmacher automatycznie przeleje nam równowartość depozytu na konto bonusowe. Należy pamiętać, że bonus otrzymamy tylko jeśli mamy zweryfikowane konto, ale robi się to w prosty sposób, przelewając kasę z naszego konta bankowego, zarejestrowanego na nasze dane. 

Zanim będziemy mogli wypłacić nasz bonus, musimy wpierw obrócić go trzykrotnie na kupnach o kursie wynoszącym przynajmniej 1.90. Niestety, do warunków obrotu wlicza się suma depozytu i otrzymanego bonusu, co oznacza, że jeśli chcemy otrzymać maksymalna wartość bonusu, musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli dokonać obrotu kwotą 6000 złotych. Na wykonanie obrotu mamy 90 dni. 

Jest to jedyna promocja powitalna oferowana nam przez Totolotka, ale na szczęście są jeszcze promocje przeznaczone dla stałych graczy.

  • Bonus King Size pozwala nam osiągnąć wygraną wyższą nawet o 66%. W celu jego otrzymania musimy wpłacić pieniądze i postawić zakład. Jeśli na kuponie znajdzie się co najmniej 5 meczów, z których każdy będzie miał kurs co najmniej 1,21, to otrzymamy dodatkowy mnożnik wygranej. Przy 5 meczach będzie to jedynie 5%, ale jeśli na kuponie znajdzie się aż 30 pozycji, to możemy liczyć na maksymalny mnożnik – 66%. Jest to trudne do zrealizowania, ale już przy 15 meczach otrzymujemy dodatkowe 52% wygranej.
  • Bonus za aplikację mobilną – Po pobraniu aplikacji mobilnej mamy możliwość otrzymania bonusu w wysokości 100% od pierwszego depozytu wykonanego przez tę właśni aplikacje. Maksymalna kwota bonusu to 49 złotych. Kwota depozytu i bonusu muszą zostać obrócone trzykrotnie, na kuponach o kursie minimalnym 1.90. 
  • i… tyle – trochę zawód jeśli chodzi o promocje.

Opinie graczy o bukmacherze Totolotek

Totolotek od zawsze miał bardzo przeciętne opinie, w rankingu bukmacherów nigdy nie dobijał do pierwszej trójki. Większość problemów dotyczyła kursów oraz oferty promocyjnej. Zdarzało się także, że ludzie wyrażali się negatywnie na temat strony internetowej. Mijają lata, a największe problemy trapiące Totolotka są dokładnie takie same.

Pozytywne opinie bukmachera Totolotek dotyczą przede wszystkim bardzo atrakcyjnej oferty tego bukmachera. Nie da się ukryć, że to prawda, gdyż oferta bukmachera Totolotek jest perfekcyjna. Mimo że pojawiają się coraz to nowi bukmacherzy, nic nie jest w stanie zagrozić pozycji bukmachera Totolotek.

Widać jednak, że Totolotek nie uczy się na błędach. Negatywne opinie dotyczyły strony internetowej – teraz jest jeszcze gorsza. Kursy były bardzo słabe i dalej takie są. Promocja powitalna była przeciętna, teraz jest dużo lepiej, ale za to znacznie pogorszyły się pozostałe promocje. 

Totolotek to bardzo nierówny bukmacher. Warto się u niego zarejestrować, ale z pewnością nie należy traktować go jako tego, z którego usług korzystamy najwięcej.

Poprzedni artykułPZbuk to dobry czy słaby bukmacher online?
Następny artykułCzy obstawianie meczów u bukmachera jest w Polsce legalne?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to taki, który daje graczom najciekawsze promocje i darmowe bonusy, najwyższe kursy i niską marżę bukmachera. STS, Fortuna i Betclic to obecnie najbardziej popularni bukmacherzy w internecie 2020.