Obstawianie tzw. ,,virtuali” staje się coraz bardziej popularne. Wiele osób zastanawia się też, dlaczego tak jest – otóż my dziś odpowiemy ci na to pytanie, a przy okazji dowiesz się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie na wirtualne sporty!

Wirtualne zakłady bukmacherskie – jak je obstawiać?

Kiedy oferta zakładów wirtualnych się pojawiła na rynku?

Tego dokładnie nie wiadomo. W naszym kraju jest to szczególnie widoczne, ponieważ niektóre firmy dostarczały je od kilku lat, inne zdecydowały się je wprowadzić niedawno. Oczywiście na początku były jedną z ciekawszych rozrywek oferowanych przez bukmacherów. W takich zakładach zwykle możemy rozgrywać wyścigi konne, tenis i mecze piłki nożnej. Naturalnie trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy legalny bukmacher oferuje zakłady wirtualne na te sporty, dlatego też oferta może się nieco różnić u innych firm.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Czym są wirtualne sporty?

Naturalnie warto sobie wspomnieć o tym, jak w ogóle wirtualne sporty są rozgrywane. Otóż są to pojedynki komputerowe oparte na zadanych algorytmach. Pamiętaj jednak o tym, że liczba lig, konkurencyjnych rynków, a nawet dyscyplin może się znacznie różnić. Dlatego wirtualnych zakładów sportowych nie można mylić z rozgrywkami e-sportowymi. To, co opisujemy, nazywa się sportami wirtualnymi.

Wirtualne sporty są przeprowadzane na komputerze poprzez ustawienie odpowiednich algorytmów, a e-sporty to zakłady w których uczestniczą prawdziwi gracze, a wynik zależy od umiejętności każdego gracza. Z technicznego punktu widzenia znacznie łatwiej jest określić, czym są wirtualne zakłady sportowe. Pod tym względem nie różnią się one całkowicie od klasycznych, prawdziwych sportów i ich zakładów. Tutaj możesz również wybrać pojedynki indywidualne, zwycięzcę meczu, start lub nawet zdobycie określonej ilości bramek. Wszystko zależy od popularności sportu. Obecnie tylko kilka firm bukmacherskich w Polsce nie ma w swojej ofercie zakładów na sporty wirtualne. Dzieje się tak zwłaszcza w młodych firmach, które nadal rozwijają swoją ofertę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego sporty wirtualne są coraz bardziej popularne?

W rzeczywistości wirtualne sporty stają się coraz bardziej popularne wśród wszystkich grup graczy. Oczywiście ich główną zaletą jest to, że można w nie grać bez przerwy. Działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w wersji wirtualnej możesz wybrać również najpopularniejsze sporty. Dlatego nie musimy zwracać uwagi na to, czy prawdziwy mecz piłkarski ma przerwę, Liga Mistrzów wraca dopiero po wakacjach – ponieważ już za kilka minut możesz zagrać ponownie – w ofercie najlepszych bukmacherów również znajdziemy opcje na to, aby otrzymać ciekawe bonusy na start, obejmujące również i zakłady wirtualne. Właśnie z tego powodu sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej graczy deklaruje, że będzie obstawiać ten typ zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrywać z bukmacherem? Poradnik na rok 2021
Następny artykułNajnowszy ranking bukmacherów w 2021 roku